Automatyzacja pracy bramy w jakości NICE.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania bramy garażowej zapewnia odpowiednio dobrany napęd. To ten element bramy odpowiada za prawidłowe jej funkcjonowanie, wprawiając ją w ruch i kierując jej pracą.Marka NICE, znany i ceniony producent automatyki do bram oferuje szeroką gamę urządzeń do bram o różnorodnych rozmiarach, ciężarze, częstotliwości eksploatacji oraz szybkości otwierania. Dzięki temu, produkty NICE sprawdzą się doskonale zarówno na posesjach indywidualnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych.

W ofercie BRAMARKETU znajdziecie Państwo kilka serii napędów do bram garażowych NICE:

  • Robus
  • Rox
  • Run

ROBUS to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 250 kg, 400 kg, 600 kg i 1000 kg. Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.


NICE ROX to idealne rozwiązanie do automatyzacji posesyjnych bram wjazdowych do 600 kg oraz do 1000 kg. Elektromechaniczny siłownik ROX to praktyczny i bezpieczny wybór. Pod obudową każdy instalator znajdzie wbudowaną centralę sterującą wraz z zintegrowanym radioodbiornikiem. Trwałość i niezawodność, łatwy montaż, komfortowe wysprzęglenie to niektóre z zalet tego siłownika.


RUN to nowoczesna linia silnych napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 1200 kg, 1500 kg lub do 2500 kg wyposażona w rewolucyjną technologię BLUEBUS, która zapewnia wyjątkowo łatwą instalację i programowanie. Napędy do bram przesuwnych RUN są odpowiednie do pracy w ekstremalnych warunkach oraz idealne do zastosowań przemysłowych. Ponadto, są w stanie zarządzać własną mocą, dostosowując ją do różnych warunków klimatycznych – posiadają chłodzony silnik oraz czujnik temperatury, który reguluje moc silnika w zależności od istniejących warunków pogodowych. Wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że ogromna siła ukryta jest w napędzie o niewielkich gabarytach i wyjątkowo estetycznym, nowoczesnym wyglądzie.


Zastanawiasz się, który model napędu do bramy garażowej NICE będzie najlepszy dla Ciebie?
Skonsultuj się z nami.