Zadowolony klient przyciąga kolejnych.

Od 25 lat, kiedy działa nasza firma, dokładamy wszelkich starań, aby firmowe motto nie straciło na aktualności. Wiemy, jak ważne jest zadowolenie Klienta z zakupu solidnego rozwiązania, służącego mu niezawodnie przez wiele lat.

Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem produktów znanej i cenionej marki Hormann, największego w Europie producenta bram, drzwi oraz automatyki do bram. Niemiecka solidność to gwarancja najnowszych rozwiązań oraz najwyższej staranności w trosce o klienta. Takie wartości zobowiązują, dlatego w naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasze kompetencje potwierdzają certyfikaty:

  • Autoryzowany Partner HORMANN
  • Autoryzowany Serwis HORMANN

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o automatykę firmy NICE. Mottem marki NICE jest Każdego dnia poprawiać jakość życia Klientów poprzez uproszczenie codziennych czynności z wykorzystaniem praktycznych urządzeń o wyjątkowym wzornictwie. BRAMARKET utożsamia się z tym hasłem, dlatego tak ważne są dla nas nie tylko funkcjonalność i jakość oferowanych urządzeń, ale także ich wygląd.

Nasze kompetencje potwierdza certyfikat PARTNER ROKU NICE - dystrybutor NiceGate (automatyka do bram).

BRAMARKET to specjalistyczna firma, działająca na rynku blisko 25 lat.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • Sprzedaży
  • Montażu
  • Serwisu

bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych, automatyki oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Posiadamy własny salon sprzedaży w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 309. Oferujemy w korzystnych cenach urządzenia markowe, sprawdzone, które gwarantują wieloletnie, bezawaryjnefunkcjonowanie. Zapewniamy bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę w zakresie oferowanych produktów. Nasi doradcy chętnie porozmawiają z Państwem osobiście oraz zaproponują rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Na przestrzeni lat z powodzeniem obsłużyliśmy wielu Klientów firmowych oraz indywidualnych. Wybrane realizacje naszej firmy znajdą Państwo w zakładce Realizacje.