Twoja wymarzona brama w jakości marki Hörmann.

Szczególną popularnością i zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się bramy garażowe segmentowe. Należą do bram automatycznych, które są zbudowane z kilku segmentów, połączonych zawiasami i otwierają się pionowo w górę, przesuwając się stopniowo na stalowych prowadnicach, zamontowanych pod sufitem.

Dzięki temu mechanizmowi oszczędzają miejsce przed oraz w garażu, uwalniając całe światło przejazdu.

Brama segmentowa Hormann jest UNIWERSALNA, ponieważ można dopasować ją do każdego rodzaju garażu, bez względu na kształt jego wykończenia. Brama segmentowa świetnie zatem sprawdzi się w garażach prostokątnych, skośnych, a także zakończonych łukiem segmentowym lub zaokrąglonym.

Brama segmentowa Hörmann wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje BEZPIECZEŃSTWO i komfort eksploatacji.  Produkty seryjne marki Hormann poddawane są próbom wytrzymałościowym, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości urządzeń. Nowatorskie rozwiązania techniczne i bezkompromisowy system jakości pozwalają na udzielenie naszym Klientom 10 lat gwarancji na wszystkie bramy segmentowe Hormann. Tym, co wyróżnia bramy segmentowe, oprócz ich funkcjonalności i solidności wykonania jest harmonijny wygląd, na który składają się detale, dopracowane przez markę Hormann w najmniejszym stopniu: wykończenie przesłony wyrównującej nadproże jest dopasowane optycznie do segmentów bram, a ośnieżnice boczne pasują designem do rodzaju zastosowanej powierzchni.

BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA HORMANN LPU

Wśród modeli bram garażowych segmentowych największym zaufaniem Klienci obdarzają model Hormann LPU. Jednym z powodów jest ERGONOMIA bramy LPU, którą zapewniają najwyższej jakości izolacja termiczna oraz akustyczna. Segmenty bramy garażowej LPU o grubości 42 mm gwarantują stabilne i CICHE funkcjonowanie urządzenia. Na zaufanie Klientów nie mniejszy wpływ ma długa ŻYWOTNOŚĆ bramy segmentowej LPU w stosunku do niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Brama garażowa LPU podczas zamykania automatycznie rygluje się w prowadnicy, skutecznie zabezpieczając przed podważeniem. Opatentowane ryglowanie działa mechanicznie, a więc  jest skuteczne także w razie awarii zasilania. Dzięki temu mechanizmowi, użytkownicy bramy segmentowej Hormann mogą czuć się zawsze bezpiecznie.

ZASTOSOWANIE BRM SEGMENTOWYCH HORMANN

  • Domy jednorodzinne i wielorodzinne
  • Garaże wolnostojące
  • Pomieszczenia gospodarcze

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ SEGMENTOWĄ HORMANN LPU?

  1. Jest otwierana pionowo do góry, dzięki czemu oszczędza miejsce w garażu i uwalnia światło przejazdu.
  2. Jest odpowiednia do każdego rodzaju garażu, bez względu na wielkość podjazdu i kształt zakończenia.
  3. Posiada 10-letnią gwarancję producenta.
  4. Posiada harmonijny wygląd, dzięki czemu swoim designem pasuje do każdego rodzaju architektury budynku.
  5. Największy na rynku wybór przetłoczeń, struktur i kolorów segmentów sprawia, że pasuje do każdego garażu.
  6. Gwarantuje najwyższej jakości izolację termiczną oraz akustyczną.
  7. Gwarantuje wysoki poziom spokoju i bezpieczeństwa.

W celu przedstawienia pełnej specyfikacji technicznej bramy segmentowej Hormann LPU zapraszamy na stronę producenta.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BRAMARKET, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.