Najchętniej kupowane bramy do garażu w Europie.

Bramy uchylne Hormann są przeznaczone dla Klientów, którzy szukają oryginalnego połączenia solidnej jakości, bezpieczeństwa i niezawodnego funkcjonowania z estetyką i harmonią designu. Szeroka paleta możliwości kolorów – ponad 20 w ofercie – pozwoli na dobór urządzenia idealnie komponującego się z bryłą budynku.

Bramy uchylne Hormann to owoc ponad 50 lat doświadczenia specjalistów Hormann. Doceniają to Klienci w całej Europie, często wybierając właśnie ten rodzaj bram do swoich garaży. Bramy uchylne Hormann otwierają się poprzez wychylenie płaszcza bramy na zewnątrz, a następnie chowają się pod stropem garażu. Świetnie sprawdzają się zarówno w garażach indywidualnych, jak i szeregowych. Klientom oferujemy kilka stalowych wzorów do wyboru: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami, do indywidualnej aranżacji lub z wypełnieniem z litego drewna.


Brama uchylna Hormann N80 i F80

Jednymi z najpopularniejszych modeli bram uchylnych Hormann są bramy N80 oraz F80. Ich mechanizmy świetnie sprawdzają się w posesjach indywidualnych oraz przy garażach zbiorowych
Wszystkie komponenty bram uchylnych N80 i F80 oraz napędów są produkowane przez markę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ UCHYLNĄ HORMANN?

  1. Niemiecka solidność marki Hormann, ponad 50 lat doświadczenia.
  2. Bezpieczeństwo użytkowania.
  3. Najchętniej wybierana przez Klientów w Europie.
  4. Kompatybilność  bramy z napędem Hormann.
  5. 10-letnia gwarancja producenta.
  6. Paleta 20 kolorów preferowanych w cenie.

W celu przedstawienia pełnej specyfikacji technicznej bram uchylnych Hormann zapraszamy na stronę producenta.
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BRAMARKET, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.