Perfekcyjne dopasowanie do architektury budynku.

Bramy elewacyjne Hormann, zwane także fasadowymi to jedyny typ bram do garażu, który jest w pełni aranżowany na życzenie Klienta i dopasowywany wyglądem do architektury i designu budynku. DOWOLNOŚĆ aranżacji sprawia, że bramy elewacyjne stanowią idealne rozwiązanie dla garaży zbiorczych, ale także dla posesji indywidualnych i wielorodzinnych, gdzie ważnym elementem jest spójny wygląd. Wszystko to za sprawą poszycia bramy, które jest zrobione z tego samego materiału co elewacja budynku.

Bramy elewacyjne Hormann umożliwiają wykończenie ich dowolnym materiałem, dzięki czemu zachowana zostaje harmonia projektu i stylu. Klienci nie muszą ograniczać się do gotowych rozwiązań, ale mogą wybrać spośród dwóch zaawansowanych modeli:


Uchylne bramy ocieplane Hormann

Bramy uchylne ocieplane Hormann dają możliwość umieszczenia ich w elewacji oraz obłożenia wybranym materiałem zaadaptowanym w bryłę budynku (m.in. drewno, metal, ceramika, tworzywo sztuczne). W tym przypadku istnieje nieograniczona ilość możliwych adaptacji bramy, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Brama uchylna Hormann  ET 500

Dużą popularnością wśród Klientów cieszą się bramy uchylne Hormann do garaży zbiorczych, model ET 500 licowany. Jest to brama wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi. Wybór bramy do garażu zbiorczego jest decyzją na całe życie, stąd tak ważna jest optymalna wersja, która sprawdzi się w naszym garażu.

Bramy uchylne Hormann ET 500 odznaczają się ergonomią działania, wysokim bezpieczeństwem użytkowania oraz ekstremalnie cichą pracą. Brama Hormann ET 500 rzadko wymaga konserwacji, a jej konstrukcja otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ UCHYLNĄ HORMANN ET500?

 • Brak wychylania się skrzydła bramy poza otwór
 • Wąska konstrukcja ościeżnicy
 • Kompaktowe wymiary montażowe
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Cicha praca
 • Wzorowe bezpieczeństwo
 • Fotokomórka zintegrowana z ościeżnicą

Bramy elewacyjne segmentowe Hormann (ALR F42)

Aluminiowa brama garażowa Hormann ALR F42 to rozwiązanie spełniające niestandardowe wymagania Klientów. Hormann ALR F42 została skonstruowana na bazie bramy przemysłowej, dzięki czemu charakteryzuje się solidnością i wytrzymałością. Jest także bardzo ciepła.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ ELEWACYJNĄ HORMANN*?

 1. Spokojna, bardzo cicha praca urządzenia.
 2. Wieloletnie funkcjonowanie, bezpieczeństwo obsługi, niskie koszty eksploatacji.
 3. Posiada 10-letnią gwarancję producenta.
 4. Idealna do ciasnych garaży.
 5. Dostępna w 16 kolorach preferowanych i w ponad 200 kolorach z palety RAL na zapytanie.

W celu przedstawienia pełnej specyfikacji technicznej bram elewacyjnych Hormann zapraszamy na stronę producenta.
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BRAMARKET, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

*dotyczy modelu ET 500