Więcej wolnego miejsca w Twoim garażu.

Brama boczna segmentowa HST Hormann stanowi propozycję dla Klientów, którzy szukają rozwiązania do garażu o niestandardowym nachyleniu dachu lub miejsce pod stropem garażu chcą przeznaczyć na umieszczenie tam innych przedmiotów. Brama boczna segmentowa Hormann jest więc atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych bram segmentowych. Polecana i chętnie wybierana jest także do garaży o niskim nadprożu, gdyż jej montaż wymaga jedynie 95 mm wolnego miejsca pod nadprożem.

Jednak niestandardowy strop garażu czy niskie nadproże to nie jedyne przypadki, kiedy poleca się bramę boczną HST. Jeżeli brama stanowi jedyne wejście do garażu,  wówczas otwieranie na bok jest idealną propozycją, gdyż – chcąc wprowadzić na przykład rower, użytkownik nie musi czekać na otwarcie całego mechanizmu. Wystarczy chwila i wejście do garażu jest czynne.

Brama boczna HST jest zbudowana ze sprawdzonych paneli Hormann typu sandwich o grubości 42 mm, wypełnionych pianką poliuretanową, dzięki czemu konstrukcja utrzymuje bardzo wysoką izolację termiczną oraz akustyczną. Wyposażenie mechanizmu w podwójne rolki sprawia, że brama HST pracuje lekko, cicho i precyzyjnie. Brama boczna HST Hormann to inteligentne rozwiązanie: wbudowane mechanizmy automatycznego zabezpieczenia przed przesunięciem oraz dodatkowego ryglowania zatrzymują pracę natychmiast po napotkaniu przeszkody. Napędem zastosowanym przy konstrukcji bramy HST jest SupraMatic lub ProMatic Hörman.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ BOCZNĄ HST HORMANN?

  1. Podwójne rolki bieżne sprawiają, że praca bramy jest lekka, cicha i precyzyjna.
  2. Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem po wewnętrznej i zewnętrznej stronie bramy oraz podwójny automatyczny mechanizm zabezpieczający sprawiają, że brama HST Hormann jest niezawodna i bezpieczna.
  3. Automatyka na najwyższym poziomie: szybszy wjazd do garażu oraz automatyczne otwieranie częściowe.
  4. Nowoczesny system sterowania radiowego do napędów bram garażowych i wjazdowych, dzięki czemu bramy boczne HST są komfortowe w użytkowaniu.
  5. 10-letnia gwarancja producenta.
  6. Paleta 15 kolorów preferowanych w cenie.

W celu przedstawienia pełnej specyfikacji technicznej bram rolowanych Hormann zapraszamy na stronę producenta.
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BRAMARKET, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.