Kompletny system z napędem.

Bramy rolowane Hormann (żaluzjowe) to inteligentne połączenie mechanizmu bramy z napędem Hormann. Są przeznaczone dla Klientów, dla których oszczędność miejsca w garażu jest szczególnie istotna. Kurtyna bramy nawijana jest do skrzynki pionowo w górę, dzięki czemu samochód może być parkowany tuż za, jak i przed bramą. Bramy rolowane Hormann stanowią idealną propozycję dla garaży o małych gabarytach i niewielkich podjazdach.

Bramy garażowe rolowane Hormann są wykonane z aluminium odpornego na korozję i wypełnione równomiernie twardą pianką poliuretanową, dzięki czemu pracują przez wiele lat w niezawodny sposób. Sprzężone funkcje łagodnego rozruchu i zatrzymania sprawiają, że brama pracuje w sposób spokojny i oszczędny.


Brama garażowa Hormann RollMatic Poznań

Brama garażowa RollMatic Hörmann pozwala wygospodarować miejsce przed garażem i w środku. Samochód można parkować bezpośrednio przed bramą; mechanizm bramy RollMatic umożliwia także wykorzystanie wolnego miejsca pod stropem w garażu.

Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd firmy Hörmann. Jest on umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się łagodnie i cicho. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania.

Brama RollMatic Hormann to inteligentne rozwiązanie: dzięki wbudowanemu mechanizmowy automatycznego rozłączania, zatrzymuje pracę natychmiast po napotkaniu przeszkody. Jest również wyposażona w zabezpieczenie uniemożliwiające jej podważenie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BRAMĘ ROLOWANĄ HORMANN?

  1. Innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych, dzięki czemu bramy rolowane Hormann są bezpieczne i sprawdzone w eksploatacji.
  2. Przemyślany system bram i napędów, dzięki czemu wszystkie elementy bram rolowanych Hormann są dobrane perfekcyjnie.
  3. Mechanizm ograniczenia siły, dzięki czemu bramy rolowane Hormann są bezpieczne w obsłudze.
  4. System ZAK z aktywnym  systemem przesuwania, dzięki czemu brama pracuje oszczędnie, a straty ciepła są zminimalizowane.
  5. 10-letnia gwarancja producenta.

W celu przedstawienia pełnej specyfikacji technicznej bram rolowanych Hormann zapraszamy na stronę producenta.
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BRAMARKET, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.